Stowarzyszenie Projekt Strzybnica

Społeczność

Projekt Strzybnica to grupa ludzi, którzy mają pomysł i potrafią go urzeczywistnić. Znudzeni czekaniem na cokolwiek sami wzięliśmy się do roboty. Osób stowarzyszonych dwadzieścia.

 
Jestes tutaj:Home arrow News
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
 • default color
 • green color
 • blue color
News
TARNOWIDZ Festiwal za nami PDF Drukuj Email
Redaktor: DarkDante   
04.09.2008.
Partyzant
 31 Sierpnia zakończył się wspólnie organizowany przez Domino Film, Stowarzyszenie Kulturapia oraz Projekt Strzybnica pierwszy w Tarnowskich Górach festiwal kulturalny TARNOWIDZ. Podsumowując wydarzenia, które miały miejsce podczas festiwalu, jego debiut można uznać za sukces. Już niedługo zamieścimy na stronie relacje z festiwalu, póki co sami musimy nieco uspokoić swoje pofestiwalowe emocje.
 

Zmieniony ( 12.10.2008. )
Czytaj
 
PROJEKT Strzybnica w TVP1 PDF Drukuj Email
Redaktor: DarkDante   
08.08.2008.
komaW odcinku nr 6 zatytuowanym "O czym marzą kobiety" wyświetlono przygotowany przez Bartka (BRTK) materiał filmowy nakręcony podczas sesji fotograficznej konkursu MISS Strzybnica.com 2008.
Miasto w Komie to autorski program Cezarego Ciszewskiego, pierwszy na świecie program w całości kręcony telefonem komórkowym. Zdobył tytuł najoryginalniejszego programu w Europie (festiwal Circom 2008). Nie za to, że jest kręcony komórką ale za to, że kręcą go amatorzy ludzie, którzy na co dzień siedzą po drugiej stronie ekranu. Jest to pierwsza w Polsce Telewizja Obywatelska .
Zapraszamy do obejrzenia materialu :)
 
Zmieniony ( 08.08.2008. )
Czytaj
 
TARNOWIDZ Festival 2008 PDF Drukuj Email
Redaktor: DarkDante   
08.08.2008.

tarnowidzDOMINO FILM, STOWARZYSZENIE PROJEKT STRZYBNICA oraz STOWARZYSZENIE KULTURAPIA serdecznie zapraszają na pierwszą edycję Festiwalu Kulturalnego TARNOwidz, który odbędzie się w Tarnowskich Górach w dniach 28-31 sierpnia 2008 roku.
Strona festuwalu: www.tarnowidz.pl

Pomysłodawcami i realizatorami projektu są m.in. organizatorzy pierwszych edycji festiwalu Filmowego „School Film" odbywającego się dotychczas w Cieszynie. Jego nowa rozszerzona formuła obejmuje, oprócz konkursu filmowego studentów szkół filmowych z całego świata, również wystawy, koncerty, spektakle teatralne, imprezy kulturalne, spotkania z aktorami i twórcami, a także warsztaty z różnych dziedzin sztuki, m.in. reżyserii, teatru, charakteryzacji filmowej itp.

Zmieniony ( 07.10.2008. )
Czytaj
 
NA PRZEKROJU WIEKÓW PDF Drukuj Email
Redaktor: WIT   
15.07.2008.

Pewnego majowego popołudnia przeprowadziliśmy wywiad z Panem Henrykiem, który opowiedział nam o losach Rybnej. Mało kto wie, jak barwną historią może poszczycić się miejscowość.
Początki rybnieńskiej osady sięgają IV w. lecz o ciągłości możemy mówić dopiero od XIV. Wtedy to okolicę włączono do starotarnowickiej parafii.

Zmieniony ( 08.08.2008. )
Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 22 - 28 z 35

Zobacz więcej

GALERIA Projektu
Galeria

Przegladaj zdjęcia w
galerii Strzybnicy. 

OSTATNIO Dodane
Ostatnio dodane

Kliknij tutaj aby zobaczyc ostatnio
dodane zdjęcia.

 


PROJEKT Gwarki 2010

Gwarki

Dokument Projektu:
Gwarki 2010.
Zdjęcia

FORUM Dyskusyjne
Forum

Podyskutuj na
forum ...

 

TARNOWIDZ Festiwal
Tarnowidz Oficjalna strona

 


Galeria NARYBE'x

Narybex

Galeria zdjec grupy
Narybe'x

Polecamy

Fugazi
Adam Ordon - Galeria zdjęć
Projektant Projektu Strzybnica. Galeria między innymi fotografii koncertowej oraz architektonicznej. Zapraszamy serdecznie! 
 

Fotoakcje

 • FOTOAKCJE - Zdjęcia z Fotoakcji.
  Galerie zdjęć z naszych Fotoakcji
 • Grupowe foto .03 - Marzec 2008
  To juz trzecia fotoakcja Grupowe Foto zorganizowana przez Stowarzyszenie. Tym razem przyszlo ponad 60 osob! Wszystkim obecnym bardzo dziekujemy i zapraszamy na nastepny rok!
 • ŻYWA LEKCJA#1 - Marzec 2008
  Dnia 23.III.2008 grupa Narybe'x (uczniowie z Gimnazjum nr. 5 w Rybnej) biorący udział w fotoakcji wykonali 20 portretów mieszkańcom Żółtych bloków w Strzybnicy przy ulicy Zagórskiej w ramach Żywej lekcji # 1 - PORTRET

 


Nowe kierunki

NOWE KIERUNKI Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami i czasem.

statystyka