Stowarzyszenie Projekt Strzybnica

Dołącz do nas

 Masz pomysł na siebie w stowarzyszeniu? Chcesz aktywnie brać udział w kolejnych akcjach? Chcesz dowiedzieć się więcej o Stowarzyszeniu? Dołącz do nas! Zapytaj na forum, prześlij nam maila, lub po prostu przyjdz na Stowarzyszeniowe spotkanie.

 

 
Jestes tutaj:Home arrow COTAM
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
 • default color
 • green color
 • blue color
COTAM
Szóste zdjęcie grupowe - kwiecień 2011 PDF Drukuj Email
Redaktor: DarkDante   
25.04.2011.

Jak co roku juz od szesciu lat, w Wielkanocny Poniedziałek w strzybnickim parku odbyło sie zdjecie grupowe. Tym razem pod patronatem www.Gwarek.tv oraz Stowarzyszenia TARNOWidz. 

Zapraszamy do naszej galerii

Szóste zdjęcie grupowe - kwiecień 2011

Zmieniony ( 25.04.2011. )
 
Najstarszy strażak w Strzybnicy PDF Drukuj Email
Redaktor: WIT   
23.02.2011.
Pan Franciszek Drewniok – najstarszy strażak ze Strzybnicy, w pożarnictwie służył niemal całe swoje życie.Tak samo jak jego ojciec, wujek i synowie, którzy w przeszłości również należeli do OSP. To już prawie rodzinna tradycja.


Pochodzi z Sowic, to właśnie tam, w 1940 roku, wstąpił do Straży Młodzieżowej. Należał do niej przez pięć następnych lat, czyli do likwidacji jednostki. W 1945 roku, po przeprowadzce do Tarnowskich Góry, pan Franciszek wstąpił do tutejszej straży ochotniczej (straż zawodowa jeszcze nie istniała). Cztery lata później ożenił się, zamieszkał w Strzybnicy i rozpoczął pracę spawacza w „Zamecie”. Kiedy przy zakładzie powstała straż pożarna, pan Franciszek został zastępcą komendanta. Głównym zadaniem tej przyzakładowej straży było gaszenie pożarów w obrębie „Zametu”. Brak samochodu gaśniczego uniemożliwiał bowiem jakiekolwiek wyjazdy. Kiedy paliło się poza granicami zakładu, pan Franciszek dołączał do ekipy lokalnej straży ochotniczej. W styczniu 1950 roku, został jej komendantem (dawniej funkcja naczelnika). Od tego momentu równocześnie pełnił dwie funkcje: zastępcy komendanta straży przyzakładowej i komendanta OSP.
 
Zapraszamy do naszej galerii aby obejrzec zdjecia Pana Franciszka.
 
 
Zmieniony ( 23.02.2011. )
Czytaj
 
Gwarki 2010 ! PDF Drukuj Email
Redaktor: DarkDante   
09.09.2010.

Projekt Strzybnica jako współorganizator Gwarków 2010, tak samo jak w zeszłym roku przeprowadzi dokumentację fotograficzną imprezy.
Zapraszamy od juta na www.dokumentprojektu.pl do obejrzenia fotorelacji z weekendowej imprezy. Kilkunastu Projektantów wyposażonych w aparaty fotograficzne (również kamery) codziennie będzie dokumentowało wydarzenia, następnie grupa administratorów będzie aktualizowała galerię www.dokumentprojektu.pl. Od  Piątku (10.09) zaglądaj do galerii codziennie wieczorem przez cały weekend! Może i Ty będziesz gdzieś na zdjęciu! :)

Więcej informacji na temat imprezy na www.gwarki2010.pl

 

Zmieniony ( 17.07.2011. )
 
TARNOwidz Festiwal 2010 PDF Drukuj Email
Redaktor: DarkDante   
24.07.2010.
tarnowidz W imieniu wlasnym oraz Stowarzyszenia Kulturapia i DOMINO FILM zapraszamy wszystkich serdecznie na trzecia edycje festiwalu TARNOwidz, ktory odbedzie sie w dniach 26-29 Sierpnia w Tarnowskich Gorach. Wszelkie informacje na temat festiwalu znajduja sie na stronie www.tarnowidz.pl.
Zmieniony ( 17.07.2011. )
 
4 Dzien Kultury Ulicznej PDF Drukuj Email
Redaktor: DarkDante   
13.06.2010.
dku W imieniu organizatorow Tarnogorskiej Fundacji Kultury i Sztuki oraz Stowarzyszenia Gory Kultury oraz jako przyjaciel imprezy chcielibysmy serdecznie zaprosic na "4 Dzien Kultury Ulicznej" ktory odbedzie sie w dniu 19 Czerwca w centrum Tarnowskich Gor.
Koncerty, warsztaty, happeningi, akcje uliczne oraz wiele innych atrakcji zapewnionych na ten wlasnie dzien sprawia ze na pewno nie bedziecie sie nudzic ! Zapraszamy !  Kliknij na logo aby obejrzec plakat.
Wiecej informacji na stronie www.dku.art.pl
Zmieniony ( 17.07.2011. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 53

Zobacz więcej

GALERIA Projektu
Galeria

Przegladaj zdjęcia w
galerii Strzybnicy. 

OSTATNIO Dodane
Ostatnio dodane

Kliknij tutaj aby zobaczyc ostatnio
dodane zdjęcia.

 


PROJEKT Gwarki 2010

Gwarki

Dokument Projektu:
Gwarki 2010.
Zdjęcia

FORUM Dyskusyjne
Forum

Podyskutuj na
forum ...

 

TARNOWIDZ Festiwal
Tarnowidz Oficjalna strona

 


Galeria NARYBE'x

Narybex

Galeria zdjec grupy
Narybe'x

Kto jest online

Polecamy

Fugazi
Adam Ordon - Galeria zdjęć
Projektant Projektu Strzybnica. Galeria między innymi fotografii koncertowej oraz architektonicznej. Zapraszamy serdecznie! 
 

Fotoakcje

 • FOTOAKCJE - Zdjęcia z Fotoakcji.
  Galerie zdjęć z naszych Fotoakcji
 • Grupowe foto .03 - Marzec 2008
  To juz trzecia fotoakcja Grupowe Foto zorganizowana przez Stowarzyszenie. Tym razem przyszlo ponad 60 osob! Wszystkim obecnym bardzo dziekujemy i zapraszamy na nastepny rok!
 • ŻYWA LEKCJA#1 - Marzec 2008
  Dnia 23.III.2008 grupa Narybe'x (uczniowie z Gimnazjum nr. 5 w Rybnej) biorący udział w fotoakcji wykonali 20 portretów mieszkańcom Żółtych bloków w Strzybnicy przy ulicy Zagórskiej w ramach Żywej lekcji # 1 - PORTRET

 


Nowe kierunki

NOWE KIERUNKI Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami i czasem.

statystyka