Stowarzyszenie Projekt Strzybnica

Społeczność

Projekt Strzybnica to grupa ludzi, którzy mają pomysł i potrafią go urzeczywistnić. Znudzeni czekaniem na cokolwiek sami wzięliśmy się do roboty. Osób stowarzyszonych dwadzieścia.

 
Jestes tutaj:Home arrow News arrow Niekończąca się fotoakcja...
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
 • default color
 • green color
 • blue color
Niekończąca się fotoakcja... PDF Drukuj Email
Redaktor: DarkDante   
01.02.2009.
Vlepa Fotoakcja "Vlepa Around The World" ma się krótko mowiąc coraz lepiej! W przeciągu ostatnich dwóch lat udało nam się zebrać fotografie z Vlepą z rożnych miejsc Swiata, również tych bardzo odleglych. Tak na początek, o co chodzi? Co to jest Vlepa? Otóz Vlepa to nic innego jak mała naklejka z logiem Projektu Strzybnica, która towarzyszy nam oraz naszym znajomym w zwiedzaniu Świata. Założenie jest bardzo proste. Z każdej podróży należy przywieść zdjęcie z Vlepa.
 
W chwili gdy wpadliśmy na pomysł "Vlepa Around The World", szczerze mówiąc nie spodziewalismy aż tak wielkiego sukcesu tej fotoakcji. Teraz, po dwóch latach możemy smiało powiedzieć że osiagneliśmy całkiem spory sukces. Do tej pory Vlepa odwiedziła Anglię, Irlandię oraz Irlandię Polnocna, Holandię, Niemcy, USA, Danię, Francję, Austrię, Wyspy Fiji, Chiny, Koree Poludniowa, Norwegie (Przyladek Polnocny) jak tez ostatnio Kube i Bialoruś. Vlepa podróżuje, Projekt się przygląda, wychodzi na zewnatrz, żeby powrócić z nowymi doświadczeniami. Vlepa była w Londynie, Dallas, Belfascie, Dublinie, Seulu, Saint Brieuc, Aachen czy Amsterdamie, oglądała również mecz legendarnej drużyny Harlem Globetrotters! Oczywiście nie zapominamy o Polsce, jest i Kraków, Warszawa jak i nasz rodzimy Śląsk.
 
Obecnie Vlepa zwiedza Trójmiasto. Już niedługo w galerii znajdzie się Gdańsk, Sopot i Gdynia.
 
Zapraszamy do przeglądania Vlepowych zdjęć!
 
 
 
Zmieniony ( 01.02.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Zobacz więcej

GALERIA Projektu
Galeria

Przegladaj zdjęcia w
galerii Strzybnicy. 

OSTATNIO Dodane
Ostatnio dodane

Kliknij tutaj aby zobaczyc ostatnio
dodane zdjęcia.

 


PROJEKT Gwarki 2010

Gwarki

Dokument Projektu:
Gwarki 2010.
Zdjęcia

FORUM Dyskusyjne
Forum

Podyskutuj na
forum ...

 

TARNOWIDZ Festiwal
Tarnowidz Oficjalna strona

 


Galeria NARYBE'x

Narybex

Galeria zdjec grupy
Narybe'x

Polecamy

Fugazi
Adam Ordon - Galeria zdjęć
Projektant Projektu Strzybnica. Galeria między innymi fotografii koncertowej oraz architektonicznej. Zapraszamy serdecznie! 
 

Fotoakcje

 • FOTOAKCJE - Zdjęcia z Fotoakcji.
  Galerie zdjęć z naszych Fotoakcji
 • Grupowe foto .03 - Marzec 2008
  To juz trzecia fotoakcja Grupowe Foto zorganizowana przez Stowarzyszenie. Tym razem przyszlo ponad 60 osob! Wszystkim obecnym bardzo dziekujemy i zapraszamy na nastepny rok!
 • ŻYWA LEKCJA#1 - Marzec 2008
  Dnia 23.III.2008 grupa Narybe'x (uczniowie z Gimnazjum nr. 5 w Rybnej) biorący udział w fotoakcji wykonali 20 portretów mieszkańcom Żółtych bloków w Strzybnicy przy ulicy Zagórskiej w ramach Żywej lekcji # 1 - PORTRET

 


Nowe kierunki

NOWE KIERUNKI Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami i czasem.

statystyka