Stowarzyszenie Projekt Strzybnica

Dołącz do nas

 Masz pomysł na siebie w stowarzyszeniu? Chcesz aktywnie brać udział w kolejnych akcjach? Chcesz dowiedzieć się więcej o Stowarzyszeniu? Dołącz do nas! Zapytaj na forum, prześlij nam maila, lub po prostu przyjdz na Stowarzyszeniowe spotkanie.

 

 
Jestes tutaj:Home arrow Stowarzyszenie arrow Regulamin Galerii Projektu
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
 • default color
 • green color
 • blue color
Regulamin galerii PDF Drukuj Email
Redaktor: Fugazi   
03.02.2008.
Spis treści
Regulamin galerii
Strona 25. Pod pojęciem „Fotoakcja” rozumie się wspólne fotografowanie, którego temat został odpowiednio wcześniej przygotowany i podany do wiadomości na stronie lub forum dyskusyjnym Stowarzyszenia (www.projekt.strzybnica.com ).

6. Każda fotografia zamieszczona w Galerii powinna posiadać opis zawierający tytuł fotografii, podpis autora i datę wykonania fotografii lub zamieszczenia jej w Galerii. W razie braku opisu fotografia nie będzie akceptowane przez administratorów lub moderatorów galerii.

7. Użytkownik zobowiązany jest do umieszczenia słów kluczowych dla danej fotografii (słowa kluczowe są pomocne w odszukiwaniu fotografii w Galerii). W razie braku opisu fotografia nie będzie akceptowana przez administratorów lub moderatorów Galerii.

8. Wymaga się aby fotografie zamieszczane na stronach Galerii nie zawierały materiałów obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, pornograficznych, nawołujących do użycia przemocy, stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, oraz innych materiałów, których przedstawienie na stronach Galerii mogłoby stanowić złamanie obowiązującego prawa.


9. Administratorzy lub moderatorzy mają prawo do edycji i usuwania dowolnych zamieszczonych przez użytkownika treści niezgodnych z tym regulaminem.

10. Użytkownik galerii zgadza się na przechowywanie informacji niezbędnych do obsługi własnego konta w bazie danych. Użytkownik otrzymuje również prawo do ich modyfikacji oraz usunięcia w dowolnej chwili. W tym celu należy skontaktować się z administratorem Galerii.


11. Administratorzy dokładają wszelkich starań aby informacje zawierające dane użytkownika nie były przekazywane osobom trzecim bez zgody użytkownika. Jednakże administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kradzież tych informacji w wypadku działań osób nieuprawnionych.

12. Adres e-mail użytkownika jest używany jedynie do wysyłania potwierdzeń dotyczących rejestracji w Galerii oraz w przypadku kiedy administrator lub moderator ma przekazać użytkownikowi informacje na temat zamieszczanych przez użytkownika treści lub fotografii w Galerii.
Zmieniony ( 02.05.2008. )
 

Zobacz więcej

GALERIA Projektu
Galeria

Przegladaj zdjęcia w
galerii Strzybnicy. 

OSTATNIO Dodane
Ostatnio dodane

Kliknij tutaj aby zobaczyc ostatnio
dodane zdjęcia.

 


PROJEKT Gwarki 2010

Gwarki

Dokument Projektu:
Gwarki 2010.
Zdjęcia

FORUM Dyskusyjne
Forum

Podyskutuj na
forum ...

 

TARNOWIDZ Festiwal
Tarnowidz Oficjalna strona

 


Galeria NARYBE'x

Narybex

Galeria zdjec grupy
Narybe'x

Polecamy

Fugazi
Adam Ordon - Galeria zdjęć
Projektant Projektu Strzybnica. Galeria między innymi fotografii koncertowej oraz architektonicznej. Zapraszamy serdecznie! 
 

Fotoakcje

 • FOTOAKCJE - Zdjęcia z Fotoakcji.
  Galerie zdjęć z naszych Fotoakcji
 • Grupowe foto .03 - Marzec 2008
  To juz trzecia fotoakcja Grupowe Foto zorganizowana przez Stowarzyszenie. Tym razem przyszlo ponad 60 osob! Wszystkim obecnym bardzo dziekujemy i zapraszamy na nastepny rok!
 • ŻYWA LEKCJA#1 - Marzec 2008
  Dnia 23.III.2008 grupa Narybe'x (uczniowie z Gimnazjum nr. 5 w Rybnej) biorący udział w fotoakcji wykonali 20 portretów mieszkańcom Żółtych bloków w Strzybnicy przy ulicy Zagórskiej w ramach Żywej lekcji # 1 - PORTRET

 


Nowe kierunki

NOWE KIERUNKI Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami i czasem.

statystyka