Stowarzyszenie Projekt Strzybnica

Dołącz do nas

 Masz pomysł na siebie w stowarzyszeniu? Chcesz aktywnie brać udział w kolejnych akcjach? Chcesz dowiedzieć się więcej o Stowarzyszeniu? Dołącz do nas! Zapytaj na forum, prześlij nam maila, lub po prostu przyjdz na Stowarzyszeniowe spotkanie.

 

 
Jestes tutaj:Home arrow Pomoc arrow Dodawanie zdjęć
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
 • default color
 • green color
 • blue color
Jak dodawać zdjecia do galerii PDF Drukuj Email
Redaktor: Fugazi   
23.02.2008.
Spis treści
Jak dodawać zdjecia do galerii
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6

 

Do galerii Stowarzyszenia Projekt Strzybnica każdy zarejestrowany użytkownik galerii może dodawać zdjęcia. Zasady dodawania zdjeć są omówione w regulaminie galerii. W tym artykule jednak postaram sie opisać jak najprościej sposób przygotowania i dodania zdjęć do galerii.

Zaczynamy od przygotowania zdjęcia, ponieważ każdy użytkownik galerii ma ograniczoną przestrzeń dyskową na naszym serwerze należy wiec wykonane wcześniej zdjęcie pomniejszyć. Operacja taka jest o tyle dobra, że poprzez zmniejszenie jego pojemności zmieniamy również jego rozmiary. Co w pierwszym przypadku ułatwia nam dodanie zdjęcia do galerii (szybciej trwa proces transferu na serwer) po drugie przy odpowiedniej wielkości dodanego zdjęcia oglądający nasze zdjęcia widzi na ekranie monitora całą fotografię i nie musi przesuwać suwaków okna, w którym jest ono wyświetlane.  W tym celu może posłużyć dowolny edytor grafiki wyposażony w odpowiednie narzędzie lub dowolny program do obróbki grafiki takie jak COREL , PHOTOSHOP. 

My w tym przykładzie wykorzystamy program graficzny PHOTOSHOP.


Zmieniony ( 24.02.2008. )
 

Zobacz więcej

GALERIA Projektu
Galeria

Przegladaj zdjęcia w
galerii Strzybnicy. 

OSTATNIO Dodane
Ostatnio dodane

Kliknij tutaj aby zobaczyc ostatnio
dodane zdjęcia.

 


PROJEKT Gwarki 2010

Gwarki

Dokument Projektu:
Gwarki 2010.
Zdjęcia

FORUM Dyskusyjne
Forum

Podyskutuj na
forum ...

 

TARNOWIDZ Festiwal
Tarnowidz Oficjalna strona

 


Galeria NARYBE'x

Narybex

Galeria zdjec grupy
Narybe'x

Tutaj znajdziesz

Kto jest online

Odwiedza nas 1 gość

Polecamy

Fugazi
Adam Ordon - Galeria zdjęć
Projektant Projektu Strzybnica. Galeria między innymi fotografii koncertowej oraz architektonicznej. Zapraszamy serdecznie! 
 

Fotoakcje

 • FOTOAKCJE - Zdjęcia z Fotoakcji.
  Galerie zdjęć z naszych Fotoakcji
 • Grupowe foto .03 - Marzec 2008
  To juz trzecia fotoakcja Grupowe Foto zorganizowana przez Stowarzyszenie. Tym razem przyszlo ponad 60 osob! Wszystkim obecnym bardzo dziekujemy i zapraszamy na nastepny rok!
 • ŻYWA LEKCJA#1 - Marzec 2008
  Dnia 23.III.2008 grupa Narybe'x (uczniowie z Gimnazjum nr. 5 w Rybnej) biorący udział w fotoakcji wykonali 20 portretów mieszkańcom Żółtych bloków w Strzybnicy przy ulicy Zagórskiej w ramach Żywej lekcji # 1 - PORTRET

 


Nowe kierunki

NOWE KIERUNKI Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami i czasem.

statystyka